| SilentRain a întrebat:

Daca ți-aș oferi dreptul să îmi pui o întrebare, ce mai întreba?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Poate dacă ai lăsa ploaia să facă zgomot și n-ai mai obliga-o să fie așa tăcută, nu te-ai mai plictisi așa rău. Nu crezi?

79 răspunsuri:
| SilentRain explică (pentru Kuroo):

Sa pot fii absolut invizibila sau pot controla timpul

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Intrebarea e daca raspunzi la ce te intreb, ca intrebarea pot sa ti-o pun cand am eu chef si dau de tine pe acilea

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

N-ai sa vezi sa-mi termin viata dupa acum cu casatoria.

Ps: Ai luat-o razna si tu, dar si Ray.

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Da, răspund
Sa vina întrebarea Supica

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Ce nașpa, și eu care mă gândeam că mănânc pe gratis la nunta ta sad
Dar cand te însori la 83 ani, mă chemi și pe mine? laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

De ce la nunta mea neaparat?

O sa fie ceva restrans, oricum,, nu prea vreau paranghelie cu x oameni.

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Bine fie, daca nu vrei nu vin, oricum sa ști că nu canta nimei mai bine că mine, figaro figaaaro, fiigaaaaro

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Ai facut canto? Asa voce n-am mai auzit de la Bocelli/

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Degeaba încerci sa ma complimentez ai rata ocazia de a avea o cântăreață bună că mine la nunta ta
Acum poți să îl chemi pe Vali Vijelie, figaaaro, figaaaro, figaaaro

| EvilMayDie64 a răspuns:

In afara de intrebari pe TPU, ce faci ca sa alungi plictiseala? Si da, astept un raspuns serios happy

| SilentRain explică (pentru EvilMayDie64):

Fumez. canabis și alerg după poștaș, bat covoare fara milă

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru SilentRain):

Uite un raspuns sincer, apreciez
Si pentru hobby-urile tale, frate, te stimez
Imi pari genul de om productiv
Se vede ca ai un stil de viata activ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți place să găteşti?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Da

| alexhadarean a răspuns:

Daca ai putea fi oricine, cine ai fi si fe ce te'ai schimba?

| SilentRain explică (pentru alexhadarean):

Jessie J

| Kuroo a răspuns (pentru SilentRain):

Probabil daca ai putea controla timpul ai regreta asta mai tarziu datorita oricarei modificari minore pe care ai face-o, care ar cauza probleme majore,

| SilentRain explică (pentru Kuroo):

Asi face absolut orice sa dau timpul înapoi, nu as regreta asta

| Kuroo a răspuns (pentru SilentRain):

Asta as fi spus si eu acum cativa ani, dar odata ce timpul trece, dorinta de a repara ceva stricat dispare incet, incet in interior si apare acceptarea.
Cred ca intram deja in lucruri personale.