| BackAgain a întrebat:

Daca trec de pe abonament pe cartela, platesc ceva? Mentionez ca sunt pe Vodafone si contractul a depasit 2 ani.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca a expirat termenul contractului de 12 - 18 luni cat era poti sa pleci fara un cost suplimentar la cartela.

| EuNumaiEuNumai a răspuns:

Daca treci pe cartela de reincarcare nu platesti nimic,si iti reincarci in fiecare luna cu cati euro vrei,sincer e mai bine pe cartela decat pe abonament,asa ca bafta, nu platesti nimic:*, sper ca te-am ajutat, platesti doar cartela de reincarcare, depinde de cati euro vrei sa ti-o iei