| Monique_3125 a întrebat:

Daca trimit o intrebare anonim, cum aflu daca am primit raspunsuri dau unde dau pentru a vedea raspunsurile? Multumesc

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna Moniquehappy...pai intrebarea o poti vedea pe site, la categoria la care ai pus-o si o cauti, o vei gasi ca doar sti ce ai intrebat, acolo intri, vezi raspunsurile, dar nu poti da fundita, nu va aparea numele tau...kiss

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sincer...nu am pus pana acum intrebari anonime.Banuies ca trebuie sa o cauti la "cauta intrebari sau raspunsuri"... Dar nu mai bine pui intrebarea de pe contul tau?happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cauti intrebarea pana o gasesti. Cel mai usor este daca iti amintesti categoria intrebarii, ca o poti gasi rapid.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dupa ce ai pus'o intrii de pe profilul tau pe intrebare si dai aclo sub chenarul portocaliu la "Urmareste intrebarea"...si iti va trimite un mail de fiecare data cand raspunde cinevawinking

| Gabry a răspuns:

Pune intrebarea la "cauta intrebari sau raspunsuri" si o vei gasi acolo.