| neonitza1 a întrebat:

:*DAU FUNDA: cum aflu cine imi pune o intrebare cu anonim pe ask.fm? exista o aplicatie ceva pentru asta? sa aflu cumva fara sa platesc sau asa
va rog fara raspunsuri stupide
sigur exista ceva
FUNDA!:***
multumesc

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu poti.
Sunt unele aplicatii, am vazut tutoriale pe YouTube, dar nu sunt gratis si poti afla intrebarile care sunt puse de cineva care are cont de ask insa a pus intrebarea cu anonim.

2 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Nu, nu exista. Trebuie sa te prinzi tu asa, incat sa iti dai seama, sa banuiesti, dar in schimbi poti modifica tu acolo sa nu mai primesti intrebari cu anonim, dar asta nu ti le face pe celelalte fara anonim. Bafta!

| neonitza1 explică (pentru Florenta16):

Lasa ca am gasit tutoriale pe youtube cu niste aplicatii unde poti afla cine ti-o trimis intrebari cu anonim. happy
mersi oricum:*