| OnutZZaa a întrebat:

Am primit o intrebare pe ask, fm cu anonim dar intrebarea ma jignea... Se poate sa aflu cine este? Daca da cum?
Funda! :**

Răspuns Câştigător
| paralover a răspuns:

Buna,nu stiu daca raspunsul meu ar sa te ajute cumva....Nu,nu sunt adepta ask.fm-ului si nu stiu cum poti afla autorul intrebarii.Tot ce iti zic e ca,mereu vor fi genul de persoane care sa critice,jigneasca,etc.,pentru. ca asa e omul,rau.(acum nu fac generalizare; sunt oameni care apreciaza suferinta din jurul lor,se cred cineva daca fac rau celor din jur,dar si oameni care, in ciuda aparentei, nu ar rani nici macar o musca.)Ce ai putea tu sa faci? Paiii, ori ii raspunzi cu aceeasi moneda, adica ii arati ca acea jignire nu te incalzeste dar nici nu te face sa te simti prost.In plus e anonim. Daca nu esti genul care sa raspunda inapoi incat sa'l doara mai tare decat te'a durut pe tine, tot ce poti sa faci e sa o stergi.

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu poți. sad

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu, nu poti... Probabil este un strain fara treaba, mi se mai intampla si mie. Nu te cobora la nivelul lor!
Succes happy

| Biiancaaaa a răspuns:

Daca este cu anonim, ma indoiesc ca poti afla.