| neanicu a întrebat:

Daca va fi greva generala pe 31, ce credeti ca se va intampla? va pica guvernul, o remaniere, etc, sau nici vorba?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori Boc cedează ori murim de foame prin grija lui!
Pa, pa.

| Drauzy a răspuns:

Iti zic eu ce se intampla > cei de la guvernare isi mai fac un pic de publicitate
2.isi mai bat un pic joc de invatamant si de toti cetateni Romaniei
3.ar fi bine daca ar pica si sa intre la guvernare 1-2-3 pusti abia intrati in partidul x (tineretul ar mai stii ce e de facut pentru tara)
si multe altele bafta

| romel a răspuns:

Lasal sa cada si asa toti au furat mult si bine nu ma mira de ce sufera toti din tara

| alina_3921 a răspuns:

Pe 31 este sigur greva! celor de la conducere nu le pasa de invatamant si astfel nusi dau nici un interes! eu nu stiu ce voi face. sunt in clasa a 12 a si vreau sa termin si sa iau bacul! sunt atatia in situatia mea dar ce folos?

| suddent a răspuns:

Greva va fi pe 31, guvernul nu cred ca va pica.Nici nu cred ca le prea pasa.