| anonim_4396 a întrebat:

Daca vecina mea Coca este tristă, as putea sa o întreb ce o frământă?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da poate o papă la bîzdîc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are Coca?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai o relație bună cu ea, da.

| Catrice a răspuns:

Da,neapărat când bei o cafea sau ceai cu ea în timp ce e ieșită de la dus și e în halathee hee

| gemeni6226 a răspuns:

Da chiar iti pasa de ea sau vrei doar o aventura? Oricare ar fi raspunsul daca simti ca vrei sa intri de vorba atunci intra nu tw va musca.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca iti faci destul curaj...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tanti Coca zici, sună apetisant.

| Sekim a răspuns:

Foarte amuzanta gluma cu cocă si frământ, da. Intreab o, o pui pe jar cu intrebarea asta si o sa vezi ca incepe sa creasca daca s-a drojdit

| stefiiii3 a răspuns:

Da, probabil vecinul