| vLd_5644 a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva. vorbesc cu o vecina ( care e si o foarte buna prietena ). dar ea are prieten. dar ne intelegem super.cum as putea sa o fac sa fie ceva intre noi? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| angelmiki a răspuns:

Dar ea e fericita cu iubitul ei? vorbeste in continuare cu ea si dai de inteles ca o placi fai conplimente si asa poate va fi ceva intre voi. dar daca nu va fi nimic intre voi inseamna ca ea te vede doar ca amic si trebuie sa inteleg ( ca puteti fi doar amici ) inimi nu poti porunci (mai ales inimi altuia)

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Mai intai asteapta sa se desparta de el si dupa incearca sa o cuceresti adica comportate frumos cu ea fa-i complimente si ar trebui sa ii spui ca o placi.
Bafta!

| Barbiiie95 a răspuns:

Incearca sa ii arati ceea ce simti pentru ea prin privire prin zambet,prin gesturi tandre, daca te respinge inseamna ca nu este interesata, daca coopereaza norocul tau. Oferai mici atentii.Multa bafta. Funda?

| mona a răspuns:

Mai bine lasa lucrurile asa,cine stie, poate cu timpu va cuplati, daca ii spui ceva acum strici prietenia ce este intre voi si nu cred ca ti ar conveni

| degette_1911 a răspuns:

Asteapta si se va intampla, fi acolo langa ea cand este nevoie si intr-o zi ala va da chix cu ceva si fata neajutorata dupa despartire ghici la cine vine sa o linisteasca si pentru tine atunci este momentul.