| Mystique a întrebat:

Daca viata ta ar fi subiectul unui film, ce actor/actrita ai vrea sa interpreteze rolul tau?

18 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cote de Pablo

| Malvina24 a răspuns:

Gabriela spanic!

| Ramonaaaa a răspuns:

Selena Gomez.Imi place mie felul ei de a fibig grin.

| gigiro a răspuns:

Poate vrei sa intrebi ce actori actrite ne plac, nu? Pentru ca altfel, s-ar putea sa fii dezamagita de raspunsuri. Exista persoane mai grase, cu handicap, mute, mai in varsta.normal ca nu-si vor alege ca actrita-actor ceva ce nu lis-ar potrivi cat de cat. Tu vei fi dezamagita poate, daca ai auzi Bud Spencer sau hellen Mirror.

| Pho3nix a răspuns:

Eu. Doar eu.

| carminaburana43 a răspuns:

Meryl Streep

| Alisa a răspuns:

Aishwarya Rai love struck

| daniDeeDee a răspuns:

îl las pe Wentworth Miller sa-mi interpreteze rolul, pentru ca el mereu scapă din toate încurcăturile. tongue

| Deeiu a răspuns:

Scarlet Johansonlove struck`

| raisssa a răspuns:

Jessica albalaughing

| TutiQ a răspuns:

Eu as vrea sa imi interpretez propriul rol, daca s-ar puteabatting eyelashes
Daca nu, ma las in baza actritei Leighton Meester sau Hilarie Ross Burton sau Blake Lively sau Sophia Bush. Greu de ales.

| seby8873 a răspuns:

Tare mi-as dori sa il vad pe Chris Tucker interpretand rolul meu sau stilul meu de viata... dar dupa cum bine stiti cu toti 'Viata Bate Filmul' asa ca...

| aney a răspuns:

Monica Belucci. Ce pacat ca e mult mai frumoasa decat mine. dar nu imi fac o drama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matthew McConaughey laughing poate dupa ce termina de interpretat imi lasa si mie macar una din calitatile lui fizice tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montanalaughinglaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anne Hathaway.
Interesanta intrebare.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O/Il las pe Naomi sa intre in actiune rolling on the floor.