| Fatamuntilor a întrebat:

Daca viata ta ar fi un film,care ar fi acesta?
Sau mai precis ce fel de film? Comedie, drama, telenovela, SF?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Un film psihologic, cu un sir confuz de evenimente, in care prezentul, trecutul si viitorul se amesteca in gandurile protagonistului.
Acum isi aminteste ceva din trecut, acum e prezent, acum se gandeste cum ar fi daca s-ar intampla ceva. Nu poti sti in ce plan temporal se intampla actiunea decat atunci cand se termina scena si vezi continuarea.
O cronologie de la copilarie pana la formarea unei familii, impactul anilor de scoala, a locurilor de munca, a familiei si prietenilor.
Si axul central al povestii sa fie cautarea iubirii si formarea unei familii.

40 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Câte un pic din toate, dar în esenţă psihologic-musical.

NOname
| NOname a răspuns:

Ioi, Angycut, acum am observat că tu eşti. Ai trecut şi tu pe alb-negru?hee hee
Drăguţă poză.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Merci! Poza facuta la repezeala intr-o dimineata cu camera de la laptop! Evident neretusata; nici poza nici eu laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Viața este un film cu bune și cu rele, pentru fiecare!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca as fi fost tinerica, as fi optat pentru o varianta romantica/iubire.
Sunt trecuta de 40 de ani si am intampinat multe la viata mea, asa ca, daca as face un film, as pune cate un pic din fiecare gen.ce ar iesi, nu pot sa stiu, dar stiu ca m-as incadra la toate genurile mai putin sf.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Lasa bre ca la 40 de ani nu esti baba, esti la doua tinerete laughing
Poate exista romantism si la varsta noastra ca doar nu suntem,, trecute''

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Este adevarat, tocmai de aceea am zis ca ma incadrez la toate genurilewinking

| Trolli a răspuns:

Cred ca tragicomedie, presarat cu umor englezesc. Cateva secvente satirice, cu tenta SF. Pe alocuri thriller si horror. Telenovela? Si... dios mi-a!
Finalul inca nu se ste, inca regizez...

| Trolli a răspuns (pentru Trolli):

Mio*
Robotelul ma "corecteaza" sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Trebuie sa intervin, daca imi permiti, sunt capturat: ))

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Hihi! Sigur! Iti place? Sper ca nu e plictisitor. laughing
Sper ca nu ai emotii pentru maine! Iti voi tine pumii. (nu ca ai avea nevoie, tu sigur ii vei eclipsa cu a ta lucrare happy )

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Huzzah il ador, nu, deloc, las tara sa moara pentru mine, esti radioasa multu!

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti radios si frumos! happy

| OnuOnulică a răspuns:

Dramă...

| sublime89 a răspuns:

Un fel de SF tragicomic laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Film porno.

| Theo94 a răspuns:

S-ar incadra undeva la SF, actiune, eram in bagdad 2008 ora 23:00, tocmai ce scapasem de cativa insurgenti (eu cu inca trei colegi) am vazut o lumina pe cer, n-a atras spre ea si numai eu m-am trezit la bordul unei nave pe o masa si nu puteam sa ma misc, erau niste umanoizi mici cam de un m. am vazut si personal militar si cativa oameni de stiinta pe acolo si dupa m-am trezit jos langa colegi, spunandu-mi ca am lipsit 1 minut, dar eu stiu ca am stat 30 de minute happy

| Fatamuntilor explică (pentru Theo94):

Super.....cred ca nu te-au rapit extrateresti...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare, nu mi-am pus pana acum intrebarea asta. Cred ca sunt un fel de nancy din copiii de la 402

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Te indentici cu personajul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o amestecatura intre horror, drama si telenovela -_-
De ce sa gasesc un film potrivit cand viata mea a batut de mult filmul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi foarte scurt, experimental poate si inaccesibil dar foarte fericit si primitor, sigur ar fi ceva gen un om se plimba plin de sange pe un fundal rosu catifelat. ar fi un vis orizontal si iluzoriu dar totodata violent

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Imi place filmul tau laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Multumeschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Total recall varianta cu arnold.

| ShadoWCrist a răspuns:

MIe mi-ar place sa fac parte dintr-un film de aventura. big grin

| Daniel2836 a răspuns:

Gumball

| PerfectLife a răspuns:

South Par k.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Eu cred ca viata mea contine cate putin din fiecare gen. Undeva "Viata cu Louie" laughing

| KnowEverything a răspuns:

Actiune, si as fi Chuck Norris big grin.

| ArthurKn a răspuns:

The hobbit

| LilTunechi a răspuns:

Comedie...ff amuzantabig grin

| vanessa63425789 a răspuns:

Ar fi unul de comedie

| Awwwww a răspuns:

Minunata lume al lui Gumball happy

| PentruCaAutomobile a răspuns:

Unul boring, putin dramatic si horor.

| andreimrm a răspuns:

O comedie neagra.

| fulgerul090608 a răspuns:

Câte puțin din fiecare gen

| Aliona00 a răspuns:

Filmul..Pariu cu viata sau O noua viata

| DenisaAndreisa2527 a răspuns:

Viata mea ar fi ca o drama.