| infires a întrebat:

Dacă violenţa nu rezolvă nimic, iar în unele cazuri nici bunătatea, atunci cum le rezolvi?

Răspuns Câştigător
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Lasi totul sa decurga de la sine

3 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Prin ignorantahappy si da, binele invinge intotdeauna raul...cea mai buna cale e sa ignoriwinking

fundita?happy

| mdany a răspuns:

Nu are cum.Binele invinge intotdeauna raul asa ca in orice conflict se poate iesi cu bine, daca nu esti genul de persoana care sare cu cutitul la gatul adversarului.

| miruna_9720 a răspuns:

Pai atunci cand nu rezolvi cu violenta rezolvi cu bunatatea si atunci cand nu rezoli ca bunatatea rezolvi cu violentabig grinbig grin
funda?