| SuntUnCartof a întrebat:

Daca vreau sa imi iau o tableta de la Emag o primesc pe loc sau vine in urmatoarea zi? Ma refer daca merg la magazin.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

O iei pe loc.Ca la orice magazin.

4 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

NO FACE.Crede-ma tabletele sunt inuntile, mai ales cele de 5 milioane incete ca naiba si cu care practic nu poti face nimic.Nu is bune de absolut nimic.Eu am vb cu un electronist care repara telefoane despre ce e mai bine, telefon smartphone sau aparat photo de 7-10 milioane si telefon de 500 mi si nici n-am apucat sa pun intrebarea si o sarit cu telefon si aparat.Pentru ca 1:Sunt extrem de scumpe pentru niste amarate de telefoane 2big grinaca se strica unul, il poti folosi linistita pe celalalt pe cand la smartphone nu poti 3big grinaca e smartphone nu face nimic bine.Stie face 10 lucruri nu dar nu face nimic bine pe cand telefonul simplu si aparatul face fiecare pe a lui.Un cunoscut o avut un telefon(cu mine lo cumparat in 2001 si pana in ziua de azi merge, cu bateria originala si tine cam 1 saptamana bateria, si vorbeste foarte mult la el.

De pretul unei tablete cum ii aia de la Apple(cum naiba eu zice) care ii vreo 40 milioane iti iei un aparat foto ft fain care are zoom de vezi la 3 km cu el, telefon si laptop calumea ai le ai pe toate 3 da fiecare face cel mai bine lucrul pentru care o fost facut, nu toate in 1... Niciodata un lucru care face 10 lucruri nu o sa fie la fel de bun ca cele 10 separate, si daca se strica ai pierdut 10 fnctii deodata.Parerea mea, is bani aruncati pentru iphone ipad si orice produs din categoria lor

| SuntUnCartof explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Eu doar am intrebat daca priemsc produsul respectiv in ziua in care il cer lol

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru SuntUnCartof):

Bun.Dar eu ti-am spus dc nu ar trebui sa-l iei de fel.Parerea mea.

| SuntUnCartof explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Am dat exemplu tableta XD nu vreau sa imi iau tableta