| HeadShot97 a întrebat:

Dati-mi niste nume pentru id de mess (cu caractere!)Dau Funda!winkingwinking

Răspuns Câştigător
| HeadShot97 explică (pentru Iubibilăă):

Mersi:*:*

| Iubibilăă a răspuns (pentru HeadShot97):

Npc happy

| HeadShot97 explică (pentru Iubibilăă):

Dar fara caractere stii?

| Iubibilăă a răspuns (pentru HeadShot97):

Ochi de inger, suflet de inger, zambet de copil, visul iubiri, ochi de tigru, cer fara nori, visul meu, zambet original, ochi caprui, vis fara culori, curcubeu incolor, soarele meu, te iubesc soare, trandafir cazut, zambet pentru zambet, privire catre soare, zambet special, magia unui vis, culori incolore, regina zambetului.

| HeadShot97 explică (pentru Iubibilăă):

Eu mis baiat! da oricum mersi!

8 răspunsuri:
| AwaZoh98 a răspuns:

"HeadShot"... dependent de cs? laughing