| Simona_3082 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de propozitii cu expresi frumoase, de exemplu Pasarelele rosii zburau peste case, Va dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Oproo a răspuns:

Iarna trecuse. timpul trecuse. iarna se apropie.ploua nencetat.se aude un zcomot de la rasasrit.vine valul de caldura. a cazut cu tot cu restul. a trecut mai repede ca gandul. oaie cu cabina... nai vrei? funda te rog! ((:

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norul argintiu i-a furat cerului de diamant imparatul lui. am 12 ani si ma numesc daniela.

| andreuta36311310 a răspuns:

Cat de darnica e toamna, frunzele copacilor isi schimba fata lor cea verde, etc... cred ca te-am ajutat.