| FitMan a întrebat:

Dati-mi si mie niste informatii despre ahile si homer.va rog. dau fundoi...

Răspuns Câştigător
| Aurus a răspuns:

Ce fel de informatie? Homer a fost un mare poet care a scris cele doua poeme fundamentale Iliada si Odiseea. Ahile este personajul principal din Iliada si este jumatate zeu si jumatate om. Are doar un singur punct vulnerabil, in calcai. Daca mai vrei si altceva spune-mi.

3 răspunsuri:
| magicianul19 a răspuns:

Ahile este un sportiv din vechime un luptator din cate stiu uitate pe gooole si ai sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hfsdfghfhbvyumikl;[
['