| Effyyyy a întrebat:

Dati-mi si mie niste porecle. Cele mai multe primesc funda+10 voturi.

Răspuns Câştigător
| Mihaela_3187 a răspuns:

Ciobănilă,ciredu',scatiu',agarici,năfradnicul,sparmă,shevrolet,zbo,
ochilă,robitu',dereglatu',mămăligarul,ştirbu',părosu',schizmă,vrax,
facku',doodă,zbornosu',linieru',cocoaroaie,hemoroidu',virginu',♥♥
mercedess.Patratzel rotund si purcea spatiala.Cocostarcu,tepalau, originalu, cu nasu pe sus, matematistu,edilanu,fomistu. Tapelu',Lucius-Mucius,Tantza,Chistoc,Bady,Ea,Gaymaster,Trotinozaur,Batoza,Vaporas,Stela,Stix,Grisina, Puiu, Prajina.Boggy, G'Danny. Pufulets
zuzulina
pink
zambilici
ciufulici
hee hee.GaBytZuu12, HannbyMontanga...asa da fundita ca iti mai dau si eu tongue Panditzaby pentru pandanda winking.ZaPa [ de la Zapacita]
zuzu
zuzix
zuzulici
Locabatting eyelashes
soli
bia
dee. Tzontzonel.

2 răspunsuri:
| Florinel a răspuns:

Carpeleu, Sharp tongue

| LOVE_3743 a răspuns:

Sweety fiiiii