| ERIS a întrebat:

Dati-mi si mie niste replici tari care sa le dau prietenilor si PROSTILOR!
Multumesc!
FUNDA!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-as da cateva dar nu vreau sa te simti jignit. Apropo de partea a doua a intrebarii.

| Konata a răspuns:

Buna, pai eu iti dau un sfat: mai bine ii ignori pentru ca daca incerci sa-i inchizi gura, ei pot gasi o alta modalitate pentru a ramane ''neatinsi'' de replica ta si iti vor da alta la care tu o sa trebuiasca iarasi sa raspunzi. tacerea este arma desteptuluiwinking. Insa, ca sa nu spui ca nu ti-am raspuns la intrebare iti voi da cateva: ''te oftici?, care e problema ta?, ce te intereseaza?, vezi-ti putin lungul nasului, Hai du-te la moara, vezi-ti de viata!, ia mai du-te-n pisici, Ce naiba pute asa? Aaa... e gura ta, Volumul mai încet că mă poluezi fonic, ai tacut?, Te-apuca asa la ore fixe?, Nu-mi amintesc sa te fi rugat sa te bagi ca idiotu-n seama, Hai pa ca ocupi loc degeaba, Ce te holbezi asa nu ai mai vazut vedete de aproape?, dati foc la casa, nu e de-ajuns ca ai capul mic, ca iti mai si joaca creierul in el,. sper sa-ti placa tongue. Insa a-si prefera sa urmezi sfatul meu. Noapte buna!

| Musique a răspuns:

Atunci ești "tare" când le inventezi tu, când îți aparțin.
Baftă.

| ERIS explică:

Nu d-astea asa care au atac direct la persoana!
Ma refer la replici in genul:
Cand vorbesti cu mine sa taci, sau Creierul tau e nou, d-aia nu l-ai folosit niciodata!
La replici d-astea ma refeream, dar oricum multumesc pentru raspuns!

| LolaLollita a răspuns:

Nu cred ca esti "tare" daca le raspunzi cu replici de pe internet gandite de altii.

| CannbalCorpse a răspuns:

Daca cineva mi-ar raspunde ucu replici de pe net, i'as zice vreo 2 happy. Serios tu chiar n-ai imaginatie? Spune orice iti vine in minte, bine aproape orice. happy