| patricia_8129 a întrebat:

Dati-mi si mie un sait cu yahoo mesenger 8.0 dowloandat. Fundita

Răspuns Câştigător
| sixtythree a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__1/file__5072
Pe a doua linie portocalie trebuie sa dai click unde scrie "sunt de acord". Si atat. Doar ca iti trebuieprogramul Win Rar pentru ca sa-l dezarhivezi si dupa aia o sa-l poti instala perfect. Daca ti-am fost de folos, o sa primesc funda nu?

1 răspuns:
| Kkbubble a răspuns:

Dc vrei cea mai inapoiata versiune?:(. uite iti dau cea mai noua care poti sa vb si cu cei dupa facebook. fara sa intri in cont.:);) http://messenger.yahoo.com/beta/win