| LeeJiEun a întrebat:

Dati-mi un site unde pot traduce din romana in spaniola si din spaniola in romana perfect.Eu am gasit ogramada dar la toate zic lucruri pe care nici nu le intelegi, nici nu exista... Ceva bun sa fie plz.

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Pai nu exista niciun site care sa traduca perfect, poti doar sa gasesti unul care sa fie cat mai bun si apoi sa mai corectezi tu.Incearca acest site, mie mi se pare destul de bun: http://translator-online.ro/translator-roman-spaniol.html

| LeeJiEun explică (pentru anss23):

L-am gasit si eu dar nu traduce bine.Dar.tu macar mi-ai raspuns la intrebare si iti dau fundita:*

2 răspunsuri:
| orceNUME a răspuns:

Ancearca google traducere e bun eu cu ala imi fac temelehappy