| Delyaa a întrebat:

Dati-mi va rog niste statusuri pe care sa le pot pune la hi5 sub poze...repede plizzz

1 răspuns:
| portocalăăă a răspuns:

Hello;]

Nu te Schimba. Urmează-ţi visele.Nimeni nu te poate opri.Nu ceda orice ar fi!

Spui mereu ca sunt fitoasa. te privesc atent.Chiar crezi ca-mi pasa?

Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat.

Ii ignoram pe cei ce ne adora... ii adoram pe cei ce ne ignora. Ii ranim pe cei ce ne iubesc.Si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc...

Cu timpul invetzi ce trebuie apreciathappy

Tot ceea ce nu te distruge te face mai puternic.

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia.

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca. Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

Oricine are frumusetea lui, dar nu oricine o poate vedea.

Tine minte ca acesti ochiShori de copil ii vei uita cel mai greu!♥

Chiar daca zambetul tauu dureaza o secundaa, tu stii ca in spatele lui au ramas 1000 de amintiri vii![♪]

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna. E un cosmar.In mintea mea altă lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez.

Multi vad ceea ce pari, putini simt ceea ce esti!

Vedem cum trec zilele si poate nu vin altele. O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi. Ca se invarte ceasul` si nimeni nu-l va da inapoi.

Nu o sã renuntz nici mãcar o fractiune de secundã, fiindcã totdeauna pierzi dacã renunti la luptã!

Accepta`te pe tine fara masca. Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca.Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca.

Multe zdrente vorbesc aiurea doar ca sa se bage`n seama si am impresia ca adevaru` le provoaca teama.Cainii mor de drum lung iar zdrentele de grija mea!

Asta-i tot ce amhappy
Funditasmug?