| CatalinaGeorgiana a întrebat:

Dau funda.
Cine poate sa-mi spuna cum se termina Naruto Shippuuden? Ce face Naruto? Dar Sasuke? Sakura? Am vazut ca exista si un episod 227.Deci as vrea si un link cu ultimul episod, va rog!

Răspuns Câştigător
| alexandru99_7362 a răspuns:

Intra pe anime kage si acolo is toate si din simplu si din shippuuden complete

2 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Nici manga nu e terminată şi tu vrei deja să vezi ultimul episod? Mai ai mult de aşteptat. Vreun an, minim. Până atunci uită-te la episoadele deja apărute, să nu pierzi firul poveştii, mai ai multe de văzut!

| bianca123m a răspuns:

Eu cred ca sasuke l-a sfarsit isi va da viata pentru naruto, iar naruto si sakura vor face un copil ce va semana leit cu sasuke, cel putin asta am auzit eu... sper ca te-am ajutat craciun fericit!