| RAY a întrebat:

Dau funda cine stie cum o gasesc pe facebok pe fata cu tricoloru?

Răspuns Câştigător
| RAY explică (pentru Epigonul):

Multumesc

| RetardedRacoons a răspuns (pentru RAY):

E profil fals.
Ai putea sa o lasi in pace, chiar daca vrei sa-i dau un mesaj de incurajare, fata asta-i asaltata pe toate partile si la 14 ani sa te trezesti brusc vedeta nu stiu cat de benefic e.

| QueenOfSpades a răspuns (pentru Epigonul):

Serios? I-au făcut şi pagină de facebook, deja?
Oamenii ăştia chiar n-au ce face.

| Epigonul a răspuns (pentru QueenOfSpades):

Eu i-am dat omului pagina de facebook care o gasesti la prima cautare, ramane la aprecierea lui daca profilul este intr-adevar al persoanei in cauza sau nu.A fi sau a nu fi? Ramane intrebarea...laughing

| RAY explică (pentru RetardedRacoons):

Eu doar vream sa o vad, nu ma intereseaza chesti de astea, in Germania daca ai fi facut ce fac unguri esti pe lumea de dincolo de mult

| RAY explică (pentru Epigonul):

e falsa uitate la realitatea tv e in direct fata

| Epigonul a răspuns (pentru QueenOfSpades):

De fapt daca te uiti mai atent si scrie "pagina neoficiala.

| QueenOfSpades a răspuns (pentru Epigonul):

Am scris "i-au făcut", nu "şi-a făcut". Nu prea mă interesează dacă şi-a făcut ea cont sau i-au făcut fanii ei români. Mi-e doar scârbă de situaţie.