| vladzatto a întrebat:

Dau funda! imi spune ti si mie va rog cum se pune "IDLE" la messenger

Răspuns Câştigător
| overdose90 a răspuns:

Idle apare singur, daca nu folosesti calculatorul pentru 15 minute. dupa 15 min, va aparea "idle for 1 minute". asa e setat de program, dar il poti face sa apara mai repede, adica sa reduci aceasta durata, din Messenger ->preferences -> Privacy. Ai si o optiune, sa nu arate celorlalti cat timp ai lipsit, doar "Idle". aa si daca misti mouse-ul sau apesi vreo tasta, "idle" va disparea.

1 răspuns:
| VoiceWithin a răspuns:

Pai nu poti pune, asta e numai cand esti pe idle sad asi fi vrut si eu sa fac asta, dar nu se poate