| eduardpetrolistul a întrebat:

Dauneaza sa bagi pe telefon un launcher (GO launcher)?

Răspuns Câştigător
| timeOUT a răspuns:

NU, dar daca nu ai cel putin un S3, o sa se faca un mic lag cand intrii in meniul principal, si in unele aplicatii, in rest totul binewinking

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru timeOUT):

Eu l-am instalat pe Samsung galaxy young ala prima varianta si n-are nici un lag, vorbiti fara sa stiti ce vorbiti.

| timeOUT a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ce ai instalat,. acolo este vorba de launcher. (crezi ca este doar unul).

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru timeOUT):

Go launcher e doar unul, tu despre ce vorbesti? Mai sunt launchere dar nu se cheama asa.

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu am Go launcher de mai bine de 8 luni de zile. E foarte ok. Doar ca ocupa ceva spatiu si trebuie sa instalezi teme ca el n-are decat una sau doua default. Iti recomand si GO locker, pentru ecranul de deblocare, cu slidul ala fain sau exista teme si cu slide in 4 optiuni, te descurci tu, ideea e ca nu dauneaza cu nimic.

| eduardpetrolistul explică (pentru AlexanderAdrian):

Ok multumesc, mentionez ca am un LG L5

| AnaCool120 a răspuns:

Nu, de ce ar dauna?