| Alynutzaaa a întrebat:

Dc la Barn Buddy imi apare totul in engleza desi hi5`u meu nu e setat pe engleza sad!
Cum sa-l fac sa fie inapoi in romana? crying Promit fundita!batting eyelashes

3 răspunsuri:
| zeg685 a răspuns:

Ai nevoie de un browser web cum ar fi Google Chorme sau Mozilia Firefox. Si mai inainte de toate seteaza-ti contul de la hi5 in romana.

| Alynutzaaa explică:

Pe Google Chrome am intrat si tot asa e ca si la Opera sad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei da-i la cont si acolo dai romana si da-i save. tu ai uitat sa da-i save poate. Sper ca te-am ajutat. fundita