| Erika120192 a întrebat:

Buna happy
La hi5 cum pot sa fac, ca jocul Barn Buddy sa fie in Romana? Ca mie imi apare in Engleza crying

5 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Nu ai cum

| xxdd a răspuns:

Foloseste google chrome laughing sau seteaza sa fie in romana.

| Username01 a răspuns:

Pai cand esti la profilul tau sau oriunde altundeva da de mouse pana jos de tot si acolo scrie asta [ scrie mai micon the phone © 2003-2011 hi5 Networks | English si dai pe english si iti apar acolo mai multe limbi, e, din alea alegi romana si apoi da pe barn buddyhappy
daca e la fel s`ar putea sa fie jocul de vina ca si mie imi face asa uneori sad waiting

| IAmWeasel a răspuns:

Downloadeaza Google Chormewinking

| JustMeBăi a răspuns:

Pui pc-ul în română.