| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu ma pot loga pe id? am reinstalat messengerul si nimic! am incercat sa intru si pe meebo si pe alte siteuri dar degeaba! si nu-mi merge nici hi5 ca el este facut pe id ala: va rog ajutati-ma si nici inca 2 id de-ale mele nu merg merge doar unul nou facut acum vreo 3 luni ca celelalte erau mai vechi va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| coddy24 a răspuns:

Pai daca nu ai mai intrat deloc pe id`urile respective se sterg singure sau cel putin asa am auzit big grin de aia merge ala facut acum 3 luni... dar zi`mi ce`ti scrie cand incerci sa te loghezi trebuie sa-ti dea un mesaj ceva acolo