| Luci88 a întrebat:

de ce nu ma pot loga pe mess? nici pe Ymail nu merge, decat pe E-buddy. am vreo trei id-uri mai vechi si nu imi merg sa intru decat pe E-buddy! ce sa fac ca sa ma pot loga pe mess? am facut o adresa de yahoo noua si merge, ajutati-ma va rog! Funda X

2 răspunsuri:
| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Probabil e supra-solicitat.S-a intamplat mai multor oameni in ultimele zile.Mai asteapta.
Funda?!

| VeVeMov a răspuns:

Poate cineva ti-a aflat parola si apoi ti-a schimbat-o sau...ai prea multe id-uri in lista. Funda? :*