| annushk a întrebat:

Dc nu pot sa intru pe id-urile mele de mess? am 3 id-uri...stiu ca e o problema de la ei, dar pe unul pot sa intru, dar celelalte nu... si cand dau sa schimb parola imi spune la sfarsit "Sorry, this account is temporarily locked". si cum pot sa fac sa mi le recupar?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Sunt ca si recuperate, tot ce trebuie sa faci este sa astepti 1-2 zile pana se vor debloca automat.
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Idurile tale sunt blocate
nu stiu ce sa sp
Mai bine instalezi alt messenger

pa, pa

| lionut a răspuns:

Mergi la www.mail.yahoo.com si daca reusesti te loghezi acolo o data, dupa aia ar trebui sa te lase si din messenger, fara sa mai astepti alea 24 de ore. Cred ca cineva a incercat sa ti le "sparga" si a bagat prea multe parole gresite, de aia iti spune ca sunt blocate.