| Darius193701 a întrebat:

De când am fost mic eram o persoana căreia ii plăcea sa învețe lucruri noi. La școală dacă nu știam tot, parca nu puteam fi linistit. Nu conta ca nu luam o nota mare, mie îmi plăcea sa știu ca sunt pregătit. Și acum, de ceva timp dacă ma gândesc la ceva și nu găsesc raspuns, nu pot accepta si pana nu rezolv acea dilema nu pot sa fiu in totalitate linistit.Ii vad pe alții ca sunt asa de nepăsători și nu înțeleg de ce eu sunt asa. Îmi place sa știu tot, dar uneori parca exagerz...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti perfectionist. Ca mine.

| TheStrategist a răspuns:

E mai bine să îți placă să înveți lucruri noi decât să nu te intereseze nimic.