| anonim_4396 a întrebat:

De când au apărut reclamele astea atât de multe și de agresive la casele de pariuri? Acum mi-am dat seama că au acaparat toată publicitatea

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Reclamele sunt foarte scumpe ceea ce inseamna ca au un buget mare, o reclama buna costa si 1000 de euro pe market place

| Violleta2022 a răspuns:

Asta pentru ca esti tu interesat de ele si doar asta cauti, fiindca noi, cei care nu suntem interesati de pariuri, nu primim aceste reclame.
Exista un algoritm online, legat de profilul tau, care spune ce preferinte ai tu, in functie de ce cautari si accesari ai facut pe internet.
Din acest motiv, tie ti se aloca doar acele reclame, unde au existat cautari anterioare.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa tenteze împătimiții sa se mute in online probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De când s-au înmulțit cei care le frecventează.

| xXVranceaXx a răspuns:

Banul vorbește, televiziunile le acceptă pe baza unui contract
(subtil offtopic, biserica are toate variantele prin care face bani)

| Kamiyashiro a răspuns:

De când și păcănelele s-au închis.