| anonim_4396 a întrebat:

Știți cumva când se deschid casele de pariuri?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Stiu ca o sa fie undeva in viitor, dar momentul exact, nu. Atatea informatii imi pot oferi puterile de clarvazator in acest moment, trebuie sa mai cresc nivelul. Daca tii neaparat sa pariezi, de ce nu o faci online? Bagi si tu acolo un paysafe daca siteul permite aceasta metoda.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

O sa vad daca fac acest lucru mersi domn clarvazator dar lenea e mare laughing o să țin cont de sfatul tau mersiwinking

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, va mai asteptam pe la noi rolling on the floor!

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ești bines în ultima vreme văd laughing mă bucur pentru tine clarvazatorule happy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, bines, pe acolo pe undeva, doar ca trebuie sa ma odihnesc putin mai mult si este perfect. Si la tine parca vad ca merge treaba in regula happy. Multumesc, si eu sunt incantat de faptul ca iti merge binewinking.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ai zis bine parca, din păcate încă mă lupt cu depresia happy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, asa este. Parea ca este mai bine, dar oricum poate ca esti intr-o schimbare spre bine, chiar daca tu nu observi asta. O sa treaca si depresia asta, nimic nu este vesnic happy.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Sper sa fie așa cum spui tu deși nu prea cred, rămâne de văzut dacă ai sau nu dreptate, daca acum câteva luni m-am vindecat aproape complet s-ar putea sa se repete din nou cândva, depresia o avut o recurenta și mi-a dat game over laughing dar nu îmi pierd speranța găsesc eu cumva o metoda de a scăpa de depresie trebuie sa îmi reautoeduc tiparul gândirii sa gândesc pozitiv și să rămân în prezent fiindcă eu tot la trecut stau cu gândul uneori e perversa depresia daca o singura greșeală faci te executa laughing trebuie mereu să gândești pozitiv creierul se setează așa cum îl înveți e nevoie de multă disciplină

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia auzi de ce minunatie ai avut parte, felicitari si mult noroc la ceea ce ti-ai propus! Persistand cu ganduri pozitive si privind doar inainte, desi este greu, poti sa reusesti sa o apuci pe alt drum. Poti incerca sa iti ti mintea ocupata practicand activitati din prezent si asa nu te-ar mai duce cu gandul la trecut... probabil happy.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Rămâne de văzut depresia e complexa am studiat puțin dar tot nu o înțeleg toate cele bune!

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate. Sa ne auzim cu bine, bye!

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Parcă așa a zis Ludovic că dă drumu la păcănele, și la beserici, că cere sufletu.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Deci individul ăsta sta in calea "fericirii" mele... laughing Văd ca încet, încet o dat drumul și la meciuri la unele campionate de ex al nostru se joaca eu pun la pariuri direct la agenții și am văzut că sunt inca închise spre surprinderea mea. Mulțumesc pentru informația acordată

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. În regatul Buthan există un minister al fericirii. Din nefericire, la noi e invers.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Da la noi merge totul ca pe frane. O seară plăcută și multă sănătate va doresc.