| anonim_4396 a întrebat:

De cand se pot sterge complet intrebarile? Parca era vorba sa ramana cu anonim...adica sunt multe intrebari si raspunsuri folositoare care s-ar pierde definitiv, care mai e rostul acestui site?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nici sa le mai stergi de tot nu poti ca nu primesti email de confirmare nici dupa o luna.

| Lioana a răspuns:

Doar administratorii site-ului pot sterge complet intrebarile. Daca au un motiv bun sau nu sa o faca, nu stiu. Mie nu mi s-a sters o intrebare nici cand am cerut expres asta pe mailul de contact a site-ului. Daca intrebarea nu incalca regulamentul nu se sterge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori e contul sters de admini, ori intrebarea e stearsa de admini, sau raportata de cativa useri.
In cazul lui Alan (cont facut dupa suspendare), i s-au sters doar intrebarile repetitive. Initial am crezut ca l-au sters si pe el de tot.

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar multe nu aveau motiv sa fie șterse, ciudat...