| anonim_4396 a întrebat:

De cand sunt pe site am incercat sa fiu cat mai activa.Am pus intrebari si am dat raspunsuri in aceeasi masura! Observ insa ca nu mi s-a aprobat niciun raspuns pana acum si am chiar o intrebare " in asteptare", cand, la alti utilizatori intrebarile precum si raspunsurile sunt mereu aprobate...De ce? Am gresit eu cu ceva?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu e vorba ca ai gresit cu ceva... din cate am vazut esti de 2 zile pe site...deci esti noua...si treci printr'o perioada de verificare... aproximativ primele 30 de raspunsuri iti vor fi verificate si dupa aia vei putea posta imediat raspunsurile si intrebarile tale happy

3 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Daca esti noua raspunsurile si intrebarile tale trebuie mai intai sa treaca printr-un filtru de siguranta ca sa nu contina injuraturi, jigniri sau sa alte lucruri de acest gen.
Dupa o perioada vei putea posta direct pe site insa pana atunci trebuie sa ai rabdare.

| nenitzu86 a răspuns:

Bună.
Toate răspunsurile trec printr-un filtru de siguranţă.
Dacă nu sunt probleme cu conţinutul lor, se vor posta cu succes.
După 30 de răspunsuri, ele vor apărea aproape instantaneu.
Şi încă ceva: dacă nu au relevanţă cu întrebarea, vor fi respinse, nu trebuie obligatoriu să fie jignire, atac la persoană, etc.

Si eu am aceiasi problema... Probabil pana mi se va aproba mie vor raspunde si alti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Formularea lasa de dorit sau ADMIN-ul are prea mult de lucru.