| AvalohAlyn a întrebat:

De care personaj va place din Harry Potter?
Si de care profesor?
Mie imi place de Harry si de Gilderoy Lockhart (il am si la avatar).
Voi?

7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Sirius si Dumbledore.

| MaliciousDeath a răspuns:

Hmm,dintre profesori cred ca Remus Lupin imi place mai mult.
Iar personaj,mm, Tom Riddle.Dar si Sirius Black.

| aumih16 a răspuns:

Imi plac mai toate personajele! nu am vreunul favorit!

| Deaad a răspuns:

Voldemort si Plesneala.
Si Dumbledore imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry și Hagrid

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Personajul meu preferat e Severus Snape (si eu il am la avatar). Imi plac personajele controversate. Mereu plang la scena cu moartea sa si atunci cand Harry ii vede amintirile in Persiv. E foarte trist cand iti dai seama ca a pierdut dragostea celor mai buni prieteni si a murit in singuratate.

| Fetitzacekurai a răspuns:

Mie imi place de Hermione cel mai mult dar si de Harry si Ron iar dintre profesori... cred ca Severus si Hagrid