| night_crawler a întrebat:

De cate ori a-ti avut senzatia de "deja-vu"....si despre ce a fost vorba?

Răspuns Câştigător
| mada. a răspuns:

De mai multe ori, ai senzatia ca ai mai fost intr'un loc, desi u nu ai mai fost niciodata...se poate intampla deoarece ai mai vazut imagini cu acel loc inainte si nu'ti mai amintestithinking

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am mai raspuns la intrebarea asta! Vezi in arhiva TPU!

| Orannginna a răspuns:

De multe ori si in general mergand pe strada.
Insa mi s-a intamplat si cu un vis...visam ca sunt intr'un loc pe care aveam senzatia ca il stiu foarte bine, si l'am visat de mai multe ori. Asta da, semn laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori, si deja ma inspaimanta pentru ca nu stiu ce se intampla, Cel mai ciudat a fost cand am vizitat pentru prima data o fata de la tara, si am ntrat si era o piatra langa un stejar mare, am ramas blocata, ma simteam de parca as fi stiut dinatotdeuna acel pom desi nu l-am mai vazut niciodata, sau altadata intr-o camera de hotel... deja ma sperie deja-vu, nu stiu ce este dar nu cred niciuna din aberatiile de pe net oh go on

Mult succes happy