| popamalia355 a întrebat:

De câteva zile am senzația de Vibrație la sânul stâng. Despre ce ar putea fi vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Deserth a răspuns:

Eu nu stiu

| Alexandralinda a răspuns:

Buna. Ai descoperit cumva cauza vibratiei?

| Alexandralinda a răspuns:

Am aceleasi simptome in sensul ca vibratia o simt mai mult in timpul mersului iar cand ma opresc mai vibreaza putin si se opreste. Uneori vibreaza si in repaus.