| Moldova20 a întrebat:

De cate ori la rand ascultati o melodie care va place enorm? Eu când dau de o melodie fie ea veche sau noua si imi place la nebunie o ascult de minim 50 de ori încontinuu.happy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uneori pot fi zile sau săptămâni, până nu-mi captează toată atenţia o altă.

| ălkjmhgf a răspuns:

N-am stat să număr de câte ori îi dădeam repeat unei melodii, dar când găsesc una faină, o ascult destul de mult şi îmi focalizez atenția numai pe piesa respectivă, până încep să mă satur şi să mi se pară enervantă laughing