| Sylar a întrebat:

De cateva zile ma uit pe www.TPU.ro.
Insa din pacate cred ca o sa il parasesc din 2 motive principale :
1. Ma exaspereaza formularile de genul : cine raspunde primul primeste funtita / dau funtita / *** funtita etc
sau
Astept Funtita / merit funtita? / Ti-am raspuns, imi dai funta etc
Dupa cum am mai spus intr-un alt cometariu, oameni buni, daca vreti sa ajutati, ajutati si nu mai asteptati recompense

2. Se gasesc unii care pun intrebari absolut stupide. Daca vrei sa le raspunzi trebuie sa cauti pe google. Atunci de ce nu cauta chiar ei?
As putea enumera zeci de astfel de intrebari, insa nu cred ca se merita, dar in mod sigur sunt persoane care stiu la ce ma refer

Va doresc o zi placuta in continuare!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca noi nu facem nimic, site-ul va ramane la fel? Multi sunt cei care pleaca si renunta putini cei care stau si isi bat capulwinking

| Helvete a răspuns:

Si eu am avut o perioada in care nu mai intram. Dar totusi, sa-i mai dam o sansa, fiindca nu sunt numai persoane de genul. Unii chiar vor sa ajute, fara vreun scop anume. Mai da-i o sansa si ignora intrebarile de genul ala, desi predomina.

| Lenush a răspuns:

Ai dreptate!
mare pacat ca un site asa de folositor cum este TPU a fost luat cu asalt de intrebari stupide si utilizatori, as putea spune nesimtiti.
pacat ca cei care chiar ar avea nevoie de ajutor nu mai incap de ceilalti care se distreaza.
pacat...
oricum multumesc in numele tuturor celor care au fost ajutati de raspunsurile tale si multa bafta in viata reala...pentru ca si acolo gasesti suficiente persoane de genul asta
diferenta este ca la TPU poti renunta dar la viata nu
paaaaa
o zi buna...
Lenu

| VacaVacuta a răspuns:

Te inteleg perfect. Si eu sunt in aceias situatie numai ca sunt putin ma batranica decat tine.
Si eu ma gandesc sa parasesc definitiv site-ul, din aceias cauza. Sa vad 100 de useri cu cap si bun simt, si atunci raman.
Frumoasa floare Tpu.ro se ofileste pe zi ce trece. Pacat.sad
Degeaba noi incercam sa rezolvam problema asta. Nu merge.
O zi minunata alaturi de cei dragi.

| VacaVacuta a răspuns:

Te inteleg perfect. Si eu sunt in aceias situatie numai ca sunt putin ma batranica decat tine.
Si eu ma gandesc sa parasesc definitiv site-ul, din aceias cauza. Sa vad 100 de useri cu cap si bun simt, si atunci raman.
Frumoasa floare Tpu.ro se ofileste pe zi ce trece. Pacat.sad
Degeaba noi incercam sa rezolvam problema asta. Nu merge. Nici adminii nu pot.
O zi minunata alaturi de cei dragi Sylar si tuturor ce citesc acest raspuns.

| BOGDAN a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa ramai sweeety tongue