gbrltdr
| gbrltdr a întrebat:

De cateva zile nu pot posta raspunsuri. Intrebare catre admini sau cei care au intampinat aceasta problema... ce se-ntampla si ce pot face eu? Cand apas pe intrebare pentru a se posta se blureaza pagina si ramane asa, fiind nevoita sa inchid. Multumesc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eventual, daca puteti sa trimiteti mesaje, daca sunteti lasata, putem continua discutia in privat.
Si apropo, daca nici cu un alt browser nu se rezolva, trimiteti un mesaj la Contact! Adminii ar trebui sa stie cu siguranta, care este problema, si ar trebui sa va ajute (desi mai cunosc pe cineva, care a fost in aceeasi situatie luni de zile fara nici un rezultat pozitiv si a fost nevoit sa-si creeze un alt cont. dar sa speram, ca nu este cazul si la Dumneavoastra).
Numai bine!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Buna seara!
In caz daca folositi Internet Explorer, inlocuiti-l cu un alt browser!
Va recomand Google Chrome.
In felul acesta ar trebui sa se rezolve problema (si eu am avut-o in trecut).
Succes! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Ey, bandita mica, si aici te-ai bagat?
Hai sa n-o mai deranjam pe Doamna si sa continuam pe la vreo intrebare de-a mea sau in privat! Ce zici?batting eyelashes

NOname
| NOname a răspuns:

N-aveţi pentru ce. Mă bucur că s-a rezolvat.
Să aveţi o zi frumoasă!

gbrltdr
| gbrltdr explică:

Multumesc,NOname!

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Ar mai putea fi o chestie... Poate ca nu aveti adresa de e-mail confirmata

| Minnie a răspuns:

Si eu patesc asa de pe orice browser incerc dar dar refresh sau reload la pagina si functioneaza dupa aceea fara probleme