| MistarGoGu a întrebat:

De câteva zile tot primesc erori pe TPU la încărcarea meniului sau a răspunsurilor! Voi aveți aceste erori? Sper sa se rezolve ca este enervant sa răspunzi cuiva si sa nu se incarce in site răspunsul

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da si eu primesc din cand in cand erori, mai multi useri au raportat tot felul de erori sa stii!
de exemplu notificari care iti vin acum si cand le deschizi sunt cu raspunsuri date in anii trecuti
sau erori de acestea pe care le-ai intalnit si tu la postarea unor mesaje
sunt mai multe feluri de erori pe care le intalnim actual!
stiu ca acum cateva luni, au inceput sa se faca lucrari de mentenanta pe TPU, insa nu ni s-a spus cat vor dura si ce anume se face exact

| Standt a răspuns:

Exista tot felul de erori. Se pare ca nimeni nu se mai ocupa de site. Doar userii mai raspund. In rest, e pe moarte.