| Raizing a întrebat:

De ce adora,, feminineLe,, sa "straluceasca" la intuneric?

8 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

ție de ce îți place să scrii așa "dezordonat"?

| Raizing explică (pentru deeeaqq):

Descopera Singurica
-singurica -singurica -singurica -singurica -singurica

s i n g u r i c a big grin :d

| Raizing explică (pentru deeeaqq):

Un mic-micut -indiciu- Un Autentic înțelept -nu-L v@ interesa daca-i pr0st sau desteptwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceva care mă sperie.

| Raizing explică (pentru anonim_4396):

Damm'it!hee hee

Iar mi te uitasi, va sa zica -la filmulete de Groaza -in care iEU
-eram actorul principal, sau cum? tongue :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raizing):

Dacă îmi zici câţi ani ai poate mă mai liniştesc. (poate)

| Raizing explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floorA, este? Dupa ce ai ajuns noaptea tarziu pe TPU, nu ai mai putut sa dormi, iar in ziua, atipind putin, l-ai visat pe Raizing, tanar cu Chip Demonic love strucklove struck si Frumos, care ti-a zis: JOLIE: De ce te-ai speriat de mine si ce rau ti-am facut? tongue :p

big grin :d Mey Joli -Joli -JoliEEEEEEE! N-aș numi-o -sperietură- ci mai degraba -aș numi-o -nelămurire- love struck love struck

Nu-mi esti speriata -ai doar -o micuță-micuță nelămurire(nici mai mult -nici mai putin)winkingwinkingwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raizing):

Lămureşte-mă dacă zici că sunt nelămurită.