| lex79 a întrebat:

De ce ai apela la un consilier psiholog?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Esti slab si ai probleme pe care nu le poti rezolva singur, probleme sentimentale.

| RainmakerX a răspuns:

As apela daca as considera ca as avea nevoie de sfaturi de la cineva care poate sa judece o anumita fapta, actiune fara sa aiba vreo implicare direct emotionala cu acel lucru, adica daca as avea nevoie de un raspuns venit de la cineva cu experienta, care sa fie oarecum neutru cu subiectul abordat.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Din plictiseala si ca sa rad de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am apelat la vreo 10 si nu mai profeseaza niciunul acum. I-am dovedit pe fraieri. Ha, ha.

| fadnox a răspuns:

Ei, mai e pana atunci

| DavidUnicorn a răspuns:

Dacă ai probleme mintale, eşti agresiv sau timid, nu eşti în apele tale! Funda?

| anii2015 a răspuns:

Da chiar n-as apela, un psiholog bun poate sa-ti fie oricine, prieten/a, frate, sora... diferenta e ca la psiholog trebuie sa dai parale, altfel nu-si face efectul "vrajeala" de mare specialist calificatwinking