| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand e aglomerat in metrou unii barbati profita si pun mainile pe fetele din fata lor? E scârbos rau, cum pot evita asta?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca-s obsedati sexual si ar face orice sa se excite de tine.
Bineinteles, pentru ca nu-s legi care sa-i pedeapseasca si sa-i invete minte, profita.
Cum poti evita?
Te intorci si-i lipesti o palma peste ochi sau ii dai un sut in boase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi se pare ca ai pus problema intr-un fel in care ar trebuie sa intelegem ca metroul e plin de pradatori sexuali... sa fim seriosi totusi

| iaskalotofquestionz a răspuns (pentru suntserios):

Unii = metroul plin de?
Oricum si unul e mult pentru 2019.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ii dai o palma si ii spui ca e din cauza aglomeratiei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cateodata,
in metrou,tramvai.bus, troleu
aglomeratia ii lipeste pe oameni
cum nu i-ar uni nici cea mai puternica pasiune
altii se mai trezesc ca mainile o iau razna, nu se mai supun
unor persoane le plac grozav aceste atingeri
dar cand e ostentativ si te trezesti cu o mana, ca te pipaie, dispare farmecul.

| Demidol a răspuns:

Cu pretextul aglomeratiei, barbatii isi satisfac unele pofte si viseaza ca... Proasta educatie!
Poti sa ripostezi verbal, sa atragi atentia celor din jur. Cu siguranta vor spune ca nu e adevarat, ca e o greseala din cauza aglomeratiei, etc. Vor lasa impresia ca sunt nevinovati. Dar va trebui sa stii sa te aperi si sa-i tii la distanta. Daca nu-si cer scuze chiar in momentul in care te-au atins, inseamna ca fapta lor este intentionata. Fara dubii.

| iaskalotofquestionz a răspuns (pentru Demidol):

Faza e ca era o aglomeratie din aia corp la corp si nu prea aveam cum sa zic mare lucru ca eram fortati sa fim acolo om pe om... dar una e sa te forteze aglomeratia, alta e sa strangi pe cineva de fund. straight face jeez, nu credeam ca mi s-ar intampla si mie.

| devilshelp a răspuns:

Te inteleg prea bine. Iau autobuzul in fiecare dimineata si e mereu plin, jumatate din persoane stand in picioare. Mi s-a intamplat sa simt maini, dar uneori nu imi dadeam seama daca erau din cauza ca autobuzul frana brusc si chiar era neintentionata sau aveam de-a face cu un pervers needucat. Poti sa incerci sa te dai mai incolo sau sa iti schimbi pozitia incat sa vada ca te deranjeaza si daca insista te intorci la el si ii atragi atentia

| iaskalotofquestionz a răspuns (pentru devilshelp):

Eram om pe om, nu stiu daca stii cum e la Unirii, stateam lipiti unul de altul si el ma strangea de fund straight face adica nu era din cauza ca era aglomerat, era voit. Si wtf, nu prea aveam cum sa ma intorc sau sa ma mut ca eram facuti pachet acolo toti si bleahh. Cred ca asta e viata femeilor...

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Gena masculină. ‘)) Da, stiu ce zici, și mie mi s-a întâmplat odată, dar in tramvai. Nu ai cum evita acest lucru, decât sa reacționezi dacă vezi ca mana cuiva se îndreaptă spre tine, dar Vezi sa nu reacționezi prea devreme pentru ca săracu om poate vroia doar sa-și pună mana in cap..deci mna. ‘)) Oricum, in ansamblu te cam poți uita si pe lângă cine stai. Și astfel te poți duce altundeva..sau sa te întorci cu fata spre acea persoana dacă ți se pare dubioasa. Succes!