| ZuzaTA a întrebat:

De ce atunci cand pun o intrebare, nu imi mai apar funditele alea (mai necolorate)la fiecare raspuns?
Funda pentru cel mai explicit raspunswinking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şi în cazul meu este la fel.
În această perioadă site-ul întâmpină nişte probleme tehnice. Ai puţină răbdare şi ar trebui să-şi revină. Nu te îngrijora! Oricum, nu e nici o grabă. Poţi selecta răspunsurile câştigatoare şi mai târziu.
Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Intrebarea este prea noua!
... dureaza putin pana cand iti apar si fundele alea!
*e un site ciudat...ce sa ii faci...*

Apache
| Apache a răspuns:

Mda.acum vad ca nici eu nu pot da funda...
*e eroare de la site.ar tr sa isi revina.dar este cam rusinos, ca un site ca TPU sa aiba asemenea probleme *

| Monica_7453 a răspuns:

Aceeasi intrebare am pus-o si eu straight face. astept si la tine raspunsuri sa vad.:-s

| Bubbleee a răspuns:

Dupa ce vor mai aparea cateva raspunsuri. apoi dupa un timp iti va aparea :*:*
am patit si eu laughing

funda?puppy dog eyes