| ZuzaTA a întrebat:

:X Am pus o intrebare : "De ce atunci cand pun o intrebare, nu imi mai apar funditele alea (mai necolorate)la fiecare raspuns? "

Si nici acum nu imi apar funditele la intrebari sad Oare dc? Cum se poate remedia problema?

Fundita :* (+vot) big hug HELP!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred ca este o problema la site.Si la mine se intampla acelasi lucru si am semnalizat de la ora 16 acest lucru adminului Cristina la "contact". O poti face si tu.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Acest lucru ni se întâmplă tuturor.
În această perioadă site-ul întâmpină nişte probleme tehnice şi nu suntem lăsaţi să alegem răspunsul câştigător. Ai puţină răbdare şi site-ul ar trebui să-şi revină. Nu te îngrijora! Oricum, nu e nici o grabă. Poţi selecta răspunsurile câştigatoare şi mai târziu.
Numai bine!