| Florentina9210 a întrebat:

De ce atunci cand un baiat aude de la fata ca este la menstruatie, vrea sa "fuga" de langa ea?

ca tipul din videoclip https://www.youtube.com/watch?v=aOvwOfQjGIM

numai Netflix n-avea ala in cap

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu personal nu as fugi daca as afla ca ea e la menstruatie, ca uni fug cand au asa ceva e semn ca ei vor doar sex atat si ca cum fata aia numai reprezinta interes fug de ea, fiecare se comporta in felul lui nu vad nimic rusinos in faptul ca fata are menstruatie nu asta e o problema poate la uni

34 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa-ti transfer vreo 2 euro? Asa... Cat sa iesi din 'perioada'.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Florentina9210):

Aveam deja in plan.
Ne ajuti?
Ne gandeam la asta http://www.okazii.ro/......a178834711

| Liviu a răspuns (pentru Florentina9210):

Mmm,ce zici imi dai voie sa iti arat ca pot fi mai mult decat un optimist? sau ramai asa incinsa mrrr nebunatico laughing big grin stiu eu ce zace in tine mrr, matsa blanda zgarie rau X_x

| Florentina9210 explică (pentru Liviu):

Te cam joci cu focul!winking