| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand schimb poza de la profil nu mi-o schimba?

Răspuns Câştigător
| emi a răspuns:

Probabil patesti ca mine... poza are rezolutia prea mare si marimea la fel, trebuie sa le micsorezi, ajutate de programul adoube photoshop... daca-l ai, daca nu intreaba de alt program ce ti l-ai putea descarca ca sa poti modifica fotografiihappy

2 răspunsuri:
| Rrrretarded a răspuns:

Site-ul opereaza destul de greu, si poza pe care vrei sa o pui la profil are rezolutie mult prea mare pentru site-ul asta...am incercat si eu sa-mi pun la profil o poza care avea in jur de 4 mb si o rezolutie foarte mare si nu a mers nici la mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea sa fie prea mare, dar, oricum schimbarea dureaza ceva timp aici pe TPU.