| Nuamnumepunctro a întrebat:

De ce atunco cand vreau sa ii trimit o melodie altei persoane prin Bluetooth,imi apare,, Esec la trimiterea catre...

4 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Cauze(posibile):
-Uneori nu merge daca ai prea multe persoane in lista de la bluetooth(mai sterge din cei pe care ii ai deja).
-Spune-i sa curete memoria(stearga ce nu-i trebuie).
-Fi sigura ca-i la o distanta buna.
-Daca ai Apple(experienta personala) si el are altceva, nu va merge oricat ai incerca.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Poate pentru că persoana respectivă are memoria telefonului plină, şi deci nu mai are loc pentru melodia pe care vrei să i-o trimiţi. Sugerează-i să îşi cumpere un CM (card de memorie) sau să îşi mai şteargă din melodiile, sunetele, imaginile ş.a.

| Fayree a răspuns:

~ Uneori nu merge, spune-i persoanei respective sa-si cumpere un card de memorie in caz ca are memoria plina si fii sigura ca e la o distanta buna. Fundita? puppy dog eyes.

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Acea persoana nu are memorie suficienta! Succes!