| Panteraa a întrebat:

Nu imi merge bluetooth-ul la telefon. Cand vreau sa trimit cuiva ceva de pe telefonul meu pe al lui, apare si dispare rapid casuta cu accept si apoi mie imi da esec la trimitere. Nici eu nu pot primi nimic pe telefon pentru ca ii da persoane care imi trimite esec la trimitere.Am incercat cu mai multe telefoane, nu numai cu unu, si tot nu merge. Sper ca ati inteles. Cum pot rezolva? Dau funda. PS: Am un LG cookie fresh (stiu ca nu e tocmai un telefon grozav laughing ).

1 răspuns:
| KurtCobain1994 a răspuns:

Ar fi bine sa te duci undeva... trebuie sa il repari. este sigur!